MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10381051
*
nr 1038 1051
Byrå
teak, 1950-tal, längd: 68 cm, djup: 30 cm, höjd: 52 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:36:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 21:40:34
1
250 kr
12/5 06:38:52
2
250 kr
12/5 06:38:52
1
250 kr (Budbetjänt)
12/5 06:39:03
2
350 kr
15/5 17:02:45
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
5170 Byrå
5-lådig. Bredd: 82 cm, djup: 46 cm, höjd: 10 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:33
-
5105 Byrå
Med stenskiva och spegel. Bredd: 130 cm. Djup: 41 ..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:11
-
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:44
-
5040 Miniatyrbyrå
omkring 1900. Bredd: 19 cm, djup: 8 cm, höjd: 18 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:05
-
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:52
-
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:10
*
Byrå
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1051
Byrå
teak, 1950-tal, längd: 68 cm, djup: 30 cm, höjd: 52 cm
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 21:40:34 | 1 | 250 kr |
12/5 06:38:52 | 2 | 250 kr |
12/5 06:38:52 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
12/5 06:39:03 | 2 | 350 kr |
15/5 17:02:45 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
-
5170 Byrå
5-lådig. Bredd: 82 cm, djup: 46 cm, höjd: 10 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:33 -
5105 Byrå
Med stenskiva och spegel. Bredd: 130 cm. Djup: 41 ..//
Aktuellt bud: 900 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:11 -
5389 Byrå
NK Nordiska Kompaniet. Rödbetsad furu med beslag a..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:44
-
5040 Miniatyrbyrå
omkring 1900. Bredd: 19 cm, djup: 8 cm, höjd: 18 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:05 -
5239 Rullklaffsekre..
mahogny, 1800-tal. Bredd: 122 cm, djup: 55 cm, höj..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:52 -
5331 Skänk
1800-tals replica, (nutida), SELVA Spanien. Bredd:..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:10